Fource – promotor koncertowy z siedzibą w Warszawie, operujący na kilku rynkach. poszukuje nowych osób do swojego teamu.

Mamy dość szerokie zapotrzebowanie na świeżą krew, więc poszukujemy zarówno osoby, która  docelowo odpowiadałaby za wszystkie aspekty promocji organizowanych przez nas wydarzeń: tworzenie, wdrażanie i koordynację planów PRowych i marketingowych, obsługę social mediów, tworzenie kampanii FB, IG, YT, Google Ads itp. Jednakże nie zamykamy się także na osoby, które szybko się uczą i są mocno zmotywowane, a także na stażystów. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy oraz poziomy wynagrodzenia.

Obowiązki PR Managera:

  • Tworzenie i wprowadzanie w życie planów promocyjnych dla naszych wydarzeń, organizowanych w różnych klubach i miastach (współpraca z radiami, telewizjami, prasą, tworzenie kampanii online i outdoorowych)
  • Współpraca z naszymi międzynarodowymi partnerami w zakresie promocji
  • Koordynacja działań promocyjnych wielu wydarzeń jednocześnie
  • Operowanie w ramach wyznaczonego budżetu i monitorowanie wszystkich wydatków związanych z promocją
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami medialnymi, dziennikarzami, fotografami itp.

Obowiązki Juniora:

  • Pomoc w bieżących sprawach agencji
  • Kontakt z partnerami biznesowymi
  • Pomoc przy produkcjach wydarzeń
  • Bieżąca obsługa social mediów

Wymagania:

*Bycie fanem muzyki oraz znajomość trendów, a także zamiłowanie do koncertów (sprawdzimy!)

*Posiadanie inicjatywy do działania, bycie zaradnym, samodzielnym i zaangażowanym

*Znakomite umiejętności komunikacyjne, mówione i pisane

*Świetna organizacja pracy, punktualność, przykładanie wagi do detali, multitasking

*Team player, quick learner

*Znajomość rynku mediów i narzędzi promocji, a także świetne poruszanie się w social mediach

*Zwierzę społeczne z towarzyską duszą i wielkim entuzjazmem do działania

*Mile widziane doświadczenie

*Angielski pozwalający na płynną komunikację w mowie i piśmie it’s a must (pracujemy w międzynarodowym zespole)

Jeśli jesteś fanem muzyki, regularnie uczęszczasz na koncerty i festiwale, masz w sobie wewnętrznego ogarniacza, który ma dużo pomysłów, inicjatywy i szybko się uczy – to wyślij nam swoje CV i napisz nam coś o sobie oraz dlaczego chciałbyś z nami pracować, następnie wyślij to wszystko na info@fource.pl w tytule wpisując „PRACA”.

Jeśli nie spełniasz powyższych wymagań, ale uważasz, że dasz radę i potrafisz to dobrze umotywować, to także możesz napisać.

O NAS:

Jesteśmy Fource – zajmujemy się produkcją oraz promocją koncertów i wydarzeń „na żywo”, przy których współpracujemy z najciekawszymi artystami i twórcami. Współpracujemy z najważniejszymi agencjami i markami w branży muzycznej. Działamy z najlepszymi klubami i mediami. W Polsce działamy od 2017 roku i w portfolio mamy współpracę z artystami takimi, jak Son Lux, Morcheeba, Bill Burr, Lil Peep, Tommy Cash, Too Many Zooz, Cigarettes After Sex, Xavier Rudd, OMD, Walk The Moon, Night Lovell i in.. Współpracujemy także z festiwalami i odpowiadamy za program i PR wiodącego nadwiślańskiego klubu.