▬  FACEBOOK EVENT

Gwiazda serialu „Pamiętniki Wampirów” – Michael Malarkey – ponownie w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w Warszawie artysta tym razem przyjedzie do Krakowa, by 5. czerwca zagrać w ZetPeTe. Bilety w cenie 59 zł dostępne są przez fource.pl GoOut.pl, Eventim.pl, a także w sieciach Empik. Bilety VIP w cenie 220 zł dostępne są przez fource.pl

Malarkey, choć jego ojcem jest Amerykanin, a matką Angielka, urodził się w Libanie, jednak dzieciństwo spędził w USA, na studia zaś przeniósł się do Londynu, gdzie uczęszczał na prestiżową uczelnię – London Academy of Music and Dramatic Art. Swoją karierę rozpoczynał od występów w londyńskich teatrach, jednak prawdziwą, światową popularność przyniosła mu rola Lorenza „Enzo” St Johna w serialu „Pamiętniki Wampirów”.

Nie samym aktorstwem żyje jednak Michael. Drugim żywiołem artysty jest muzyka. Po dwóch świetnie przyjętych EPkach przyszedł czas na pierwsze LP. „Mongrels” zostanie wydany we wrześniu, ale z zapowiedzi wiadomo, że będzie to rasowy singer/songwriterski materiał ocierający się o ciemny folk i świetnie komponujący z niskim głosem Malarkey’ego.